Rayex R1-D1A0500
Relay: reed; SPST-NO; Ucoil:5VDC; 1A; max250VDC; 10VA; Rcoil:500Ω
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码R1-D1A0500