Rayex R1-1A2400
Relay: reed; SPST-NO; Ucoil:24VDC; 1A; max250VDC; 10VA; 268mW; PCB
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码R1-1A2400