Rayex LEG1A-12F
Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil:12VDC; 15A/120VAC; 360mW
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码LEG1A-12F