Rayex LM1HA-48D
Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil:48VDC; 16A/250VAC; 530mW
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
Phone: 0755-29796190
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
| 参数 | 值 |
|---|---|
| 型号编码 | LM1HA-48D |